Zavolejte nám

+420 737 286 184, +420 603 831 276

Výhody GRANULDISKU

Chytré, efektivní a ekonomické mytí nádobí, které eliminuje namáčení, drhnutí a předmývání. Využitím tryskání plastových granulí PowerGranules je povrch nádobí mechanicky očištěn a poté je opláchnuto vodou. Účinek je mnoho násobně vyšší než při použití vody a chemie.

Velká kapacita

Granule Technology™ je ekologickou alternativou tradičních metod umývání nádobí, protože využívá mechanickou čisticí sílu PowerGranules® spojenou s vysokotlakou vodou namísto pouhé vody s chemikáliemi. Je tak účinná, že dokáže eliminovat i jinak nezbytné kroky jako namáčení a předmývání, a používá k mytí předmětů mnohem méně vody, což vede k podstatnému snížení spotřeby vody, energie i chemikálií. Jedno balení PowerGranules® vydrží dostatečně dlouho, abychom umyli 20 000 gastronádob GN 1/1.

Úspora vody

Síla tryskání v kombinaci s vysokými teplotami umývá hygienicky a dočista během minut s nižší spotřebou vody, energie i chemikálií až o 90% než u kterékoliv jiné metody umývání nádobí.

Úspora času

Rychlost mytí nádobí s granulemi je neporovnatelná s rychlostí obyčejných vodních myček na nádobí, myček s chemickým namáčením a, samozřejmě, s rychlostí ručního mytí nádobí. Když necháme společně pracovat PowerGranules® a vysokotlakou vodu, špinavé pekáče a grilovací desky mohou vyčištěny do 2 minut – přičemž je není zapotřebí předmývat. Odstraníme z nádob pouze zbytky jídla a naložíme je do myčky nádobí.

Úspora chemie

Myčky nádobí GRANULDISK® využívají granule PowerGranules®, vysokotlakou vodu a malé množství saponátu k mechanickému drhnutí a čištění nádobí a pekáčů.

Zaujala Vás nabídka GRANULDISKU ?

Máte o mycí technologii GRANULDISK zájem nebo potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Rychlý kontakt

GASTROEXIN s.r.o.
Sovova 1291/5
703 00 Ostrava - Vítkovice
+420 737 286 184
chromek@gastroexin.cz  
49°48'24.174"N, 18°15'2.326"E